גיזום וכריתת עצים


גיזום וכריתת עצים – גוזם עצים

בכל עונה של השנה יש צורך בביצוע גיזום וכריתת עצים בכל מקום - בכל עיר, יישוב קטן או גדול וגם בצדי הדרכים.

ענפיהם של העצים עלולים להפריע לזרימת חשמל בחוטי החשמל ולכן העצים שופעי הענפים והעלים יכולים להוות סכנה לזרימת החשמל התקינה.

גם תושבים שרואים שישנה בעיה עם צמרת של עץ גבוה יכולים לפנות בעצמם אל הרשות המקומית בכדי שיוזמן שירות מקצועי של גיזום וכריתת עצים לפני שיהיה מאוחר מדי ויקרה נזק כלשהו.

בדרך כלל פעולות אלה מבוצעות בעונת האביב כהה ערכות של הרשות המקומית לקראת עונת החורף - כדי שהרוחות החזקות והגשמים לא יעיפו עלים וענפים על רשת החשמל.

מלבד שימוש זה ישנו שימוש נרחב בשירותים של גיזום וכריתת עצים בכל מקום שבו צמרות העצים השופעות עלולות לגרום למפגע בטיחותי או תברואתי בדמות הגעת בעלי כנף שעלולים לסכן את התושבים או לפגוע באיכות החיים שלהם.

כיצד מתבצעים גיזום וכריתת עצים עם כורת עצים מקצועי ?

חשוב מאד שפעולות אלה תתבצענה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים בלבד. מדובר בעבודה שמבוצעת בגובה רב באמצעות מנוף ועל ידי כלי עבודה חשמליים שחובה לדעת כיצד להפעיל אותם בדרך בטוחה ככל האפשר. לכן לא כל אחד יכול לעשות וחשוב מאד להזמין חברה מקצועית. כך גם מבטיחים שהעבודה תהיה טובה ולא יהיה צורך לחזור עליה.

חשוב לבצע גיזום וכריתת עצים ולבדוק את מצב העץ והענפים בכל עונה כדי לוודא שהם לא מביאים אתם שום סכנה לאף אחד.

חברת גיזום למופת מציעה שירותי גיזום עצים, כריתת עצים , העתקת עצים , עבודות מנוף סל וטרקטור , עבודות פיתוח והקמת גינות , פינוי גזם ועוד.חברת גיזום למופת מציעה שירותי גיזום עצים, כריתת עצים , העתקת עצים , עבודות מנוף סל וטרקטור , עבודות פיתוח והקמת גינות , פינוי גזם ועוד.

ניתן ליצור קשר בטלפון: 052-8389917

צור קשר

לייעוץ חינם וקבלת מידע - מלאו פרטים
052-8389917

טואול הקמת אתרי אינטרנט