גיזום עצים במרכז

גיזום עצים במרכז למניעת נשירת עלים

גיזום עצים במרכז חיוני בשל מגוון נרחב של סיבות. הגיזום מסייע לשליטה בגודל העץ, אפשרות צמיחה ישירה, השפעה על הפריחה או על הפירות, או שמירה על בריאות ומראה העץ. הגיזום מגביר אף את בטיחות העץ באמצעות הסרת ענפים חולים, חלשים, מתים או גוססים.

בנוסף, גיזום עצים במרכז מתבצע על מנת לשפר את מראה הסביבה. מבחינת היבט הבטיחות, כשגובה העץ מתפשט, הוא מפריע לכבלי חשמל.
גיזום עצים במרכז

מה צריך לגזום?

עצים צעירים

עץ בן חמש שנים מצריך עבודות גיזום של הסרת הענפים התחתונים, אם הם פגומים. ענפי העץ צריכים להישמר כך שהם מנותקים זה מזה, ומופצים באופן שווה סביב הגזע. בחברת ליאור גיזום מקפידים שלא להסיר יותר מידי מצמרת העץ בבת אחת. עצים צעירים צריכים אף גיזום שמטרתו להסיר ענפים המפריעים למעברי הולכי רגל וטיפול בשורשים פגומים.


עצים חדשים
בעצים חדשים שניטעו לא מזמן אין לבצע עבודות גיזום אלא לסלק ענפים שבורים, חולים או מתים.

גיזום נכון של ענפים גדולים

חברת ליאור גיזום מבצעת עבודות גיזום עצים במרכז תוך שימוש בציוד בטוח ומתאים. תחילה מוסרים הענפים הגדולים, ליצירת מראה אחיד של העץ ומניעת פגיעה בגזע העץ.

הגיזום מתבצע על הצד החיצוני של הגזע, כלומר בגובה נמוך, ולאורך כל העץ מלמעלה למטה, כך שניתן להסיר את משקל הענפים.

גיזום סופי

הצמרת נותרת בשלמותה, מבלי לפגוע בענפים בריאים או בגזע העץ. גיזום עצים במרכז הוא תהליך אותו יש לבצע במיומנות למניעת פצעים משמעותיים, כך שהעץ יוכל להיסגר במהירות לאחר הגיזום.

פנה עוד היום לחברת ליאור גיזום המוסמכת בביצוע עבודות גיזום עצים במרכז, כולל גיזום ענפים גדולים או כריתת עצים, במיוחד אם העץ קרוב לקווי חשמל או בניינים.

צור קשר

לייעוץ חינם וקבלת מידע - מלאו פרטים
052-8389917

טואול הקמת אתרי אינטרנט