העתקת עצים במרכז

ישנם לא מעט שיקולים או סיבות לבצע פעולה של העתקת עצים במרכז או בכל מקום בעצם.
כאשר מדובר על העתקת עצים הכוונה היא להעברה של עץ מהמקום שהוא הוא נשתל וגדל לתפארת אל מקום אחר שאין בו כלל עצים אך אלה דרושים בו. במקום לשתול שתיל של עץ ולהמתין זמן רב (ברוב המקרים אפילו לא מעט שנים) עד העץ יגדל ויתפתח - בדרך זו מקבלים עץ מוכן, מלבלב ופורח וניתן באופן מידי ליהנות מהעץ, מהצל שהוא מספק ומפינת החמד הירוקה החדשה שמתחדשים בה.
העתקת עצים במרכז

ישנם חוקים ותקנות ברורים מי רשאי לבצע העתקת עצים במרכז ואין מדובר בתחום פרוץ שבו כל אזרח יכול לעשות ככל העושה על רוחו. ישנו פיקוח הדוק על כל מה שקשור בשמירה על איכות הסביבה ולכן צריך לדעת ולהבין את הנושא לעומק על מנת להבין מתי מותר ובעיקר מתי אסור לבצע את העתקת העצים. כפי שמיד נראה ישנם לא מעט מצבים שבהם דרושה העתקת עצים.

מתי צריך לבצע העתקת עצים במרכז?כאמור, העתקת העצים היא בעצם העברת עץ ממקום אחד למקום. נשאלת השאלה אילו מצבים מצדיקים ודורשים את ביצוע העברה זו.
שימוש אישי ומפרטי של העתקת עצים במרכז הוא העברת עץ ממשתלה אל חצר או גינה של אדם פרטי אשר מעוניין בעץ לנוי או צל אך לא מעוניין להמתין זמן רב עד שעץ חדש יגדל. סיטואציה נוספת היא פינוי של עצים ממקום מסוים שעומדות להתבצע בו עבודות בניין, סלילת כביש או עבודות שטח אחרות. לצורך כך יש לקבל אישור מיוחד לצורך העתקת עצים במרכז
ואין לעשות זאת ללא אישור זה, שכן יהיה מדובר בעבירה על חוק.

צור קשר

לייעוץ חינם וקבלת מידע - מלאו פרטים
052-8389917

טואול הקמת אתרי אינטרנט