השכרת מנוף סל

מנוף סל הוא אביזר חובה לשם עבודה שצריכה להתבצע בגובה על ידי איש מקצוע המוסמך לבצע אותה. עבודה כזאת יכולה להיות ניקוי חלונות בבניינים גבוהים, עבודה הקשורה בצמרות עצים (גיזום, כריתת ענפים ועלים או עיצוב העץ), הנחת רעפים ועוד. ישנן חברות המחזיקות ברשותן מנוף סל מפני שיש להן עבודות רבות על בסיס קבוע ושוטף ועבור אלה שאין ברשותן קיימים שירותים של השכרת מנוף סל על בסיס שעתי או יומי כדי לבצע את העבודות האלה בצורה נוחה, בטוחה וגם משתלמת מבחינה כלכלית.

כאשר מדובר על עבודות בגובה אין מדובר אך ורק במנוף סל מפני שהמנוף צריך להתחבר לרכב ייעודי וצריך לדעת איך להפעיל ולתפעל את המנוף בצורה נכונה ובטוחה כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. לכן מדובר במשימה שאין לבצע ללא הכשרה מתאימה וחשוב לדעת מה כולל השירות של השכרת מנוף סל. חשוב גם לדעת ולהבין בדיוק ממי שוכרים את המנוף כדי להיות בטוחים שיש אל מי לפנות ואפשר לקבל כל סיוע ותמיכה שיידרשו.
השכרת מנוף סל

כאמור, מדובר בעבודות שלא כל איש מקצוע יכול או רשאי לבצע. לשם כך צריך רישיון מיוחד של עבדה בגובה, רישיון המעיד כי איש המקצוע עבר הכשרה מתאימה והאו מכיר את כל אמצעי הזהירות והבטיחות שיש לנקוט לפני תחילת העבודה, במהלכה ועד לסיומה. כאשר מבצעים השכרת מנוף סל חשוב מאד לקבל הנחיות מהחברה שמשכירה כדי להבין באיזה סוג של מנוף סל מדובר והאם ישנן הנחיות מיוחדות שצריך לדעת בטרם מתחילים את העבודה הלכה למעשה. כך השכרת מנוף סל תהיה יעילה, בטוחה מכל הבחינות ונוחה לעבודה עבור כל הצדדים.

צור קשר

לייעוץ חינם וקבלת מידע - מלאו פרטים
052-8389917

טואול הקמת אתרי אינטרנט