כריתת עצים ברחובות

כריתת עצים ברחובות היא בדרך כלל תהליך קל. חברת ליאור גיזום נקראת לביצוע עבודות ברחבי העיר לגיזום והסרת עצים, ופועלת ללא כל הצבת טרחה או מכשולים לתושבי העיר.

החברה מבצעת כריתת עצים כשקיימת סכנה לקווי החשמל ברחובות, וכשקיים סיכוי טוב שענפי העץ הגבוהים יחדרו לבתים או ינשרו על התושבים.

מקרים אלו דורשים כריתה מוחלטת של העץ, והעברתו לשתילה במקומות נאותים יותר, בדרך כלל במקומות שעדיין אין בהם עצים, כך שניתן לשמור על המראה המקורי של העץ.

עיתוי כריתת עצים ברחובות

הנסיבות הפרטניות לעיתוי כריתת עצים מתקבלות בעירייה או ברשויות המקומיות, המזמינות את העבודה. יש להבין שתהליך כריתת עצים שונה מתהליך גיזום עצים, והכריתה מתבצעת רק כשמתאפשרת העתקת העץ למקום חלופי.

מטרת כריתת עצים ברחובות

במקרים מסוימים, כריתת העצים מתבצעת לא לשם העתקתם למקום אחר, אלא כשקיים צורך להסירם מפאת הסכנה אותה הם מהווים לתושבי העיר ונכסיהם, או כשהם מתים או ממוקמים באופן שאינו חוקי, למשל על קרקע פרטית בין שתי מדרכות, או ליד מדרכה ציבורית במקום שלא קיבל היתר.


כריתת עצים ברחובות

עצים המהווים סכנה לתנועת רכבים

כריתת עצים ברחובות נדרשת גם כשעצים גבוהים במיוחד צומחים ליד צמתי תנועה הומים, או שהם חוסמים תמרורים, שלטי דרכים או מסבכים את תנועת הולכי הרגל. במקרים אלו, חברת ליאור גיזום מיומנת לטפל בבעיה ונציגיה מספקים את השירות הטוב המקצועי, הבטוח והיעיל ביותר.

מתי אין צורך לכרות עצים?

כשהעצים צומחים כעצי נוי, משפרים את מראה העיר, מספקים הצללה בימות הקיץ הקשים, ומוסיפים לנוף, אין צורך לבצע כריתת עצים ברחובות, במיוחד כשמדובר בסוגי עצים שאינם נושאים חרקים או מחלות העלולות להשפיע על הסביבה.

 

צור קשר

לייעוץ חינם וקבלת מידע - מלאו פרטים
052-8389917

טואול הקמת אתרי אינטרנט