כריתת עצים בתל אביב

כריתת עצים בתל אביב היא פעולת הסרת העצים בעיר הפוגמים בנוף או המהווים סכנה לתושבי העיר, נכסיהם, וחוטי החשמל.

השפעות עצים חולים ברחבי העיר עלולות להיות הרסנות. בעונת האביב מבוצעים פרויקטים של כריתת עצים, ואז העיר הסואנת נראית ריקה פתאום. חשוב מכך, כריתת עצים שומרת על איכות הסביבה.

מדע כריתת העצים

תחום כריתת עצים הוא מדע בפני עצמו המסתמך על שיטות מקצועיות. שיטה חשובה אחת לכריתת עצים בתל אביב כוללת כריתת סדרת עצים ברחובות מסוימים בעיר, והעתקתם למקומות אחרים מחוץ לעיר, החסרים עצי נוי.

כריתת עצים בתהליך מקצועי

כריתת עצים בתל אביב מבוצעת באמצעות שימוש במסור שרשרת. בחברת ליאור גיזום מבצעים את הפרויקט בשיטות חיתוך בטוחות לביצוע הכריתה. תושבי העיר מתעוררים בוקר אחד לעיר כמעט ריקה מעצים, ואז מתגלה יופייה.

ברגע שהעץ נכרת, נציגי חברת ליאור גיזום מסירים את ענפיו למניעת סכנה להולכי הרגל. לאחר מכן מגיע שלב ההעתקה, כשהעצים הכרותים מועתקים למקומות המיועדים להם מחוץ לעיר.

שימוש בעצים הכרותים

העצים הכרותים עוברים מיון בהתאם לסוגיהם, ולאחר מכן נטענים על משאיות המעבירות את העצים ליעדם הסופי. חלקי העץ שנותרו מהכריתה נמכרים ליצרני עצים ולמנסרות עצים המתמחות במחזור עצים.

כריתת עצים בתל אביב

מומחיות בכריתת עצים

חברת ליאור גיזום מתמחה בכריתת עצים בתל אביב מכל הסוגים, ונציגיה מבצעים את כל סוגי הפרויקטים, במחירים הוגנים ונוחים. לחברה ותק של שנים רבות בתחום כריתת עצים, והעבודה מתחילה עם סיור מקדים בעיר להבנת טיב הפרויקט ומורכבותו.

בחברת ליאור גיזום מטפלים בעצים מסובכים או מסוכנים, כולל עבודות גיזום בטיפוס, וכריתת עצים הצומחים לגובה הקרוב מידי לחוטי חשמל. להזמנת פרויקט מקצועי ובטוח פנה עוד היום לחברת ליאור גיזום.

 

צור קשר

לייעוץ חינם וקבלת מידע - מלאו פרטים
052-8389917

טואול הקמת אתרי אינטרנט