עקירת עצים ברחובות


עקירת עצים ברחובות, להחלפת עצים שהוסרו במהלך פרויקטים בשכונה

פרויקטים של עקירת עצים ברחובות מתקבלים בברכה בעיקר על ידי התושבים, הנהנים מאוויר חופשי מחרקים, בתים נטולי ענפים חודרים, וחוטי חשמל מתפקדים ללא תקלות של עצים שמסתבכים בהם.

גובה העצים

חברת ליאור גיזום מטפלת בעקירת עצים ברחובות בגבהים שונים, כולל עצים בינוניים, גדולים או גבוהים. לאחר עקירת העצים, מבצעים נציגי החברה שירותי פינוי ומטעינים את העצים הכרותים להעברה לאתרי יעד שנקבעו מראש.

עקירת עצים ברחובות

שיפור פני העיר

במסגרת פרויקטים לשיפור שכונות, מתבצעות עבודות עקירת עצים ברחובות, כדי לפנות דרך לקווי מים וחשמל מעודכנים וחדשים, מערכות ברזי כיבוי אש ופינוי המדרכות. הפרויקטים מובילים אף להסרת עצים הפולשים לאזורים ציבוריים או הנחשבים כמפגעים.

הפרויקטים מבוצעים בעיקר בעונת האביב, לקראת הקיץ החם, כשהעלים נושרים ומציפים את המדרכות, והחרקים משתכנים בין הענפים, ומהווים מטרד משמעותי, שלא לומר בריאותי.

יתרונות עקירת עצים

חברת ליאור גיזום מבצעת פרויקטים של עקירת עצים ברחובות, לפינוי המדרכות, בתקציב נוח. עם עקירת העצים, ניתן להחליט אם קיים צורך בנטיעת עצים חדשים, אך העיר נראית הרבה יותר נחמדה כשהרחובות פנויים ונקיים.

לדברי ליאור גיזום, יתרונות משמעותיים אלו משפרים את איכות החיים בעיר, כמו גם תורמים לאיכות הסביבה, ומאפשרים רווחה משמעותית.

היקף פרויקט עקירת עצים ברחובות

עצים יכולים לייפות חצרות או שכונות שלמות, אך מעת לעת, ומסיבות שונות, יש צורך לבצע עקירת עצים ברחובות. עלות הפרויקט משתנה בהתאם לגורמים רבים, כולל גודל ומצב העצים, ומורכבות העבודה.

חברת ליאור גיזום מבצעת את הפרויקט ביעילות, בבטיחות, ובמהירות. צור עוד היום קשר עם נציגי החברה כדי להבין את היקף הפרויקט ולקבל הצעת מחיר משתלמת.

 

צור קשר

לייעוץ חינם וקבלת מידע - מלאו פרטים
052-8389917

טואול הקמת אתרי אינטרנט